Menu
Your Cart
esigarasitesi.org olan site ismimizi elektroniksigarasitesi.com olarak değiştirdik.

Teslimat Bilgisi

E sigara sitesi 'den satılan tüm ürünler %100 orjinal güvencesi ile satış yapmatadır.
Gerçek bir sanal alışveriş yapıp elektronik sigaranızı verdiğiniz adres bilgilerine sorunsuz teslim almak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Elektronik sigara fiyatları ve premium likit fiyatları Türkiyedeki siteler içinde en uygun fiyatlardır.

Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz imkanlar sayesinde bizi tercih eden her müşterimiz yüzü gülümser vaziyette alışverişlerini sonlandırıyorlar. Bunun en büyük etkenleri arasında da sizin de tahmin edebileceğiniz gibi teslimat bilgileri aracılığı ile verdiğimiz teslimat koşulları ve teslimat sürecinde karşınıza çıkan aşamaların birebir aynı olmasından kaynaklanarak sizin zor durumda kalmanıza karşı bir politika izlememizdir. Öncelikle teslimat sürecine girmek için sitemize gelerek kendinize uygun olan elektronik sigara çeşitleri ve premium likit çeşitleri arasından bir tercih yapmaktır. Tercihinizi belirledikten sonra ödemenizi EFT yada Havale olarak Banka Hesap Bilgileri sayfamızdan ilgili ibana gönderdikten sonra size ürününüzü gönderebilmemiz için adres bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz büyük önem arz etmektedir.

Adresinizde yaptığınız hatalar sonucunda elektronik sigaranız size ulaşmazsa biz bundan sorumlu değiliz. Ancak yanlış bilgi verdiğinizi bize bildirmeniz sonucunda sizin için elimizden geleni de yapacağımızı asla unutmayın. Teslimat bilgilerinizi girip elektronik sigara ve premium likit siparişi ardından ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. Eğer siparişinizi Cuma ya da bir hafta sonu dahilinde verirseniz aradaki tatil günlerini lütfen saymayınız. Kargo ile gelen ürününüzü alırken görevliye imza atmayı unutmayınız. Kargonuz yola çıkmadan önce, yoldayken veya şubedeyken size mail ya da SMS yolu ile bilgiler sunacağız. Böylece kargo, siz ve sitemiz koordineli bir teslimat gerçekleştirecek.

Elektronik Sigara Siteleri Arasında En Uygun E Sigara ve Premium Likit Fiyatları için https://elektroniksigarasitesi.com